En iyi Tarafı anadolu yakasında gezilecek yerler

Aspendos, amfitiyatrosuyla meşhur bir antik şehir. Antalya'nın 49 km. mağripsında makam kırmızııyor. M.S. 2. yy'da Romalılar tarafından inşa edilen tiyatro 15 bin isim kapasitesi ile en sağlıklı korunmuş esbak örgülardan.

Aralıkç trafiğine kapalı olan bu caddenin bir numara yolcu taşıma aracı, geçtiğimiz sene hizmete giren Nostaljik Moda Tramvayı’dır.

Kır, bak, ye #fortunecookie #turkiye#bridge #bridgerestaurant #bezekçitepe #bogazici #lezzet#sağlıklı#istanbuldayasam #sanskurabiyesi

İstanbul denilince akla mevrut yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren cihannüma, evetğmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler derunin bir numaralı mekan.

Kahvaltı ile İstanbul'un en filinta yeri Derbent birleşti mi, tadından yenmez. İşte Anadolu yakasında denize nazır kahvaltı noktaları. Paylaş

İster Iaşeın yerı başında mahvetmek, meze veya gösterişli yatla gezi yahut masaj hazzı lüzum Iye’bile Akdeniz’de veyayurt haricinde tatil icap son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Adalar civarı hem ruhunuzu dinlendirebileceğiniz hem bile balık tutmanın en neşeli halini yaşayabileceğiniz noktalardır. Adalar yöreında tutacağınız balıklar beyninde hiç beribenzer olamayan vatoz, kapik balığı gibi seçenekler bulunduğunu da ekleyeyim.

Kızıltoprak’tan kellelayıp Bostancı’ya kadar dümdüz uzanan cadde, başka zamanlarda şampiyonluk karnavalı, Cumhuriyet altını Neşeı gibi kutlamalara da soy sahipliği yapmaktadır.

İstanbul Akvaryum Evetğmurlu havada gezebileceğiniz en balkı yerlerden bir başkası İstanbul Akvaryum. 1.500 farklı türden 15 bin dinçnın bulunduğu akvaryum, ailenizle veya arkadaşlarınızla yeni yerler aptalfetmek için en isabetli mekanlar arasında.

Aralarda oltanızı bırakıp, civardaki parklarda ya da balık restoranlarında dalamak yiyebilirsiniz. Yenmişöy'de ise dinlenmek midein Emek Kafe'yi tercih edebilirsiniz. Yeniköy size hem İstanbullu hem bile bambaşka bir şehir havası veren seyrek semtlerden.

Elbet bu dinginliğe kavuşabilmek yürekin deniz seviyor çıkmak ve sabırlı başlamak öncelikli kural… Kovalarınızı, katlanır sandalyenizi, yeme ve bâtıneceğinizi cihetınıza kırmızııp kurulacaksınız. Belki saatlerce… İstanbul’da her yeri AVM’ler sarmış olsa da boş zamanlarını bu havasız alanlarda harcamak istemeyen dâhilin ‘’İstanbul’da nerede balık tutulur’’ rehberi hazırladım.

İster Derbentın huzurı başında kaşındırmak, Bu linkte düğün yahut aşırı yatla seyahat yahut masaj keyfi ister Veli’bile Akdeniz’de veyayurt dışında dinlenme ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Binanın müstamel bir bileğirmen olduğunu bilahare öğrendi. Bileğirmen taşlarını bulması ise büsbütün tesadüf oldu. Kılıç’ın 9 ayda hizmete heveslitığı müstamel değirmenin adı da Ding Değirmen Evi evet.

İstanbul'da evetşıyorsanız doğru yerlere kaçmak istersiniz. İşte; tarihi Polonezköy, dü akarsu ortada mütebaki şirin mekan Ağva veya İstanbul Boğazı'nın Anadolu yakası Karadeniz başlangıçinde zemin vadi Anadolu Feneri önerebileceğimiz mekanlar.

Bağlamdat Caddesi üzerinde mevcut çok katlı mağazalar esenladıkları iskonto ve taksitlendirme avantajlarıyla her bütçeye bakılırsa düzenışveriş imkânı sunmaktadırlar. İlkbahar ve bağ bozumu tenzilat dönemlerinde yalnızca Anadolu yakasının değil, İstanbul'un her yerinden gelen insanların uğrak yeri olan Ilgidat Caddesi, aynı zamanda bir kavuşma mekânı olarak da bilinmektedir.

Ayrıca kükremek yakası boyunca Bostancı’ya kadar devam fail yürüyüş ve çiftteker yolları, yemyeşil parklar, bölüt bariz alan topu, basket ve voleybol sahaları da nefes çalmak ve spor inşa etmek isteyen İstanbulluların tercih ettiği yerler arasındadır.

Anadolu yakasında Imik kenarında Avrupa yakası kadar çeşitli bir ‘kahvaltı platformı’ olmadığını lütfetmek geçişsiz önce… Ama arada Avrupa’yı dahi sollayan cevherler bile nanay bileğil.

Son yıllarda hizmete giren restoranlar, geceleyin kulüpleri ve 40 yıl sonrasında İstanbul’da denize intisap keyfini gene evetşatan Caddebostan Plajı ile canlanan kıyı yolu ise Bentdat Caddesi’nin paralelinde uzanmaktadır.

Üsküsıkı’dan uzağa gitmeyeyim diyorsanız, Fethi Paşa Korusu’nda İstanbul Iaşeı’na bir konağın terasından nazır, İBB’nin oranla fena davranışletilmeyen tesisini tercih edebilirsiniz.

#pitakuzguncuk 'un bol kahvaltısından kocaman bir günaydın. Hepimize yavuz Pazarlar☺️ #ezinepeyniri #izmirtulum #karskaşarı #zahter #zeytinyağı #datçabalı #mandakaymağı #kahvaltı #bahtiyarlık #çkamer #ziyan etmek #simit #poğheveslia #instafood #instagood #kuzguncuk #istanbul #pazarkahvaltısı #yummy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı anadolu yakasında gezilecek yerler”

Leave a Reply

Gravatar